Speciālais piedāvājums 

Pašlaik ir speciālais piedāvājums vairākām laivām pircējiem Lielbritānijā, bet Baltijas iedzīvotājiem pieejama  TOPAZ OMEGA V2. Skatieties zemāk!

TOMĒR... aizvien ir iespējama speciāla komplektācija Jūsu jaunajai buru laivai. Ja nu Jums ir interese, zvaniet vai rakstiet. 

Tā kā buru laivas ir uz pasūtījumu, ir iespējama speciāla komplektācija pēc pircēja vēlmēm, ar daļējas priekšapmaksas noteikumiem. Visi pārējie noteikumi tiks atrunāti pie pasūtījuma noformēšanas.

Aktuālais piedāvājums = OMEGA V2

Jauna Topaz Omega V2 komplektā ar asimetrisko spinakeri, trapeci, ūdenī ielaižamajiem ratiņiem un top pārvalku.

Lieliska ģimenes, draugu vai domu biedru aktīvai, dinamiskai burāšanai. Specifisku informāciju skatiet >Buru laivas un citi Produkti > Topaz švertlaivas

Speciālā cena uz šo komplektu: EUR 10 100,00 ieskaitot PVN(exWork noteikumi), piegādes izdevumi atsevišķi.

Piedāvājums spēkā līdz 2021.10.31

Burāt var mācīties jebkurā vecumā. Ja ne šoruden, tad nākošpavasar!

Pamēģiniet to ar buru švertlaivu TOPAZ OMEGA. Tā ir moderna un vadīšanā vienkārša buru laiva, kas nodrošinās sportiskas sajūtas visai burulaivas ekipāžai. Burātmācīties var vienatnē, bet interesantāk ģimenes lokā vai ar draugiem un domu biedriem. Ieteicamais burātgribētāju skaits no viena līdz trijiem cilvēkiem. Tas sākumā. Lai būtu vieta arī instruktoram.

TOPAZ OMEGA ir pieejama visiem, kas vēlas iemācīties vai trenēties burāt. Buru laiva atrodas Burāšanas klubā 360, Kīšezera krastā, Mežaparkā, R.Feldmaņa ielā 8a . Pieteikšanās un vairāk par apmācības vai trenēšanās noteikumiem Burāšanas klubā 360 vai mājas lapā www.360.lv, vai  zvanot 29274532, vai rakstot uz [email protected]

Buru švertlaivas TOPAZ OMEGA specifisko informāciju atradīsiet  BURU LAIVAS UN CITI PTODUKTI sadaļā BURU ŠVERTLAIVAS. 

Pašreizējais sadarbības līgums ar Burāšanas klubu 360 ir līdz 2021.gada sezonas beigām. Tad buru švertalaiva TOPAZ OMEGA būs nopērkama un gaidīs nākošo sezonu.